Tydzień 9: Raz pod wozem i… znowu na wozie!

Świadomość, że zbliżam się do końca wyznaczonego sobie terminu naprawdę zmotywowała. Po raz kolejny udało mi się osiągnąć poziom redukcji 3 kilogramów w przeciągu 7 dni! Szybka matematyka i wychodzi nam o 13,5 kilograma mniej niż ponad te dwa miesiące temu.

Wiem, że sporo z Was powie – ale to przecież nie tak dużo! Zdaję sobie doskonalę sprawę, że naczytałyście się o dietach cud i tabletkach, które pozwolą zrzucić 20 kilogramów w miesiąc. Nie wierzcie jednak w takie brednie – bez ciężkiej pracy i systematyczności nie ma efektów, o czym przekonałam się na sobie.

Przez 7 dni ładnie zbilansowana dietka, regularność w treningach (i co najważniejsze wzmożony zapał!) no i oczywiście kuracja ze. Jak widać przyniosło to kolejny efekt, z którego jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

Mam dla Was jednocześnie pytanie moje drogie. Słyszałam na ten temat wiele skrajnych opinii dlatego chcę się spytać jakie jest Wasze zdanie. Chodzi mianowicie o jedzenie wieczorami – czy zasada nie jem po 18 naprawdę działa? Czy bardziej powinnam trzymać się tezy nie jem na 3 godziny przed położeniem się spać?

Podzielcie się własnymi doświadczeniami albo zdaniem ekspertów na ten temat – jestem naprawdę ciekawa! 🙂

Polecam Ci:

preparat audioxen I lashparade opinie I artroser cena w aptece I snoril sklep

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *