Tydzień 3: Oszukujesz w diecie? Oszukujesz samą siebie

Wstyd się przyznać, ale w tym tygodniu chwila słabości… Kiedy nikogo nie było w domu nie wytrzymałam i dorwałam się do pudełka ciastek. Moich ulubionych – maślanych obsypanych cukrem…

Kiedy pałaszowałam je bez wytchnienia nagle uświadomiłam sobie jedno: Co ty robisz wariatko? Odchudzasz się dla innych czy dla siebie? To, że mama nie widzi jak się obżerasz sprawia, że poczujesz się lepiej? Oszukując podczas diety oszukujesz tylko samą siebie!

Uwierzcie mi lub nie, ale takie kłębowisko myśli uderzyło mnie w ułamku sekundy. Prawie się popłakałam. Za karę po dzisiejszym treningu na siłowni dowaliłam sobie jeszcze dodatkowe pół godziny aerobów – moja trenerka patrzyła z ogromnym zdumieniem, ale na koniec pochwaliła mnie za determinację! 🙂

Oprócz tego nieszczęśliwego epizodu z ciastkami maślanymi (nienawidzę Was – jesteście zbyt pyszne!) reszta reżimu dietetycznego zachowana. Muszę również przyznać, że chyba trochę nie doceniałam tych tabletek. Doszłam do wniosku, że redukcja łaknienia to rzeczywiście ich zasługa. Skutecznie wypłukują również nadmiar wody z organizmu dzięki czemu nie czuję się taka ociężała.

Za mną dopiero 21 dni walki o nową sylwetkę a już zrzuciłam 3,5 kilograma! Co prawda przy mojej nadwadze ponad 30 kilogramów jest to malutki odsetek, ale pierwszy krok do przodu został poczyniony. Wydaje mi się, że dieta+trening uzupełnione o tabletki naprawdę przyniosą zadowalające efekty!

Zobacz źródło informacji:

audioxen producent I lash parade gdzie kupić I artroser opinia I snoril jak stosować

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *