Rzęsy – jak je wzmocnić?

Wzmocnione rzęsy rozpoznaje się z daleka. Są gęste, długie, lśniące odpowiednio wybarwione – taki efekt można uzyskać z pomocą Lash Parade. Taki wygląd rzęs jest obiektem pożądania każdej kobiety. Rzęsy są bowiem nie tylko elementem, który poprawia ogólny wygląd twarzy. Ich funkcją jest również ochrona oczu przed przedostawaniem się do nich zanieczyszczeń różnego rodzaju. Zbudowane są z kilku warstw keratyny odpowiedzialnej za sprężystość, piękno i zdrowie. Jednak nierzadko rzęsy ulegają uszkodzeniom. Matowieją, przerzedzają się, tracą intensywny kolor i zamiast je podziwiać – wstydzimy się ich. Jak doprowadzić do porządku rzęsy? Jak je wzmocnić? Warto wypróbować każdy sposób i znaleźć złoty środek. Jednym z nich może być Lash Parade.

Na osłabienie stanu rzęs wpływa nadmiar promieni UV, nieprawidłowa dieta, niepoprawnie wykonany demakijaż, albo chodzenie spać w makijażu. To ostatnie jest niedopuszczalne. Niekorzystnie wpływa również stosowanie najtańszych kosmetyków. Odpowiednia pielęgnacja i stosowanie domowych sposobów może być odpowiedzią na te problemy. Zaleca się przede wszystkim umiarkowane stosowanie tuszów do rzęs oraz korzystania z zalotki. Oba te zabiegi stosowane w nadmiarze działają na niekorzyść rzęs.

Jeżeli jednak dojdzie do uszkodzeń, rzęsy można regenerować dzięki aplikacji niektórych kosmetyków, również tych wytwarzanych w zaciszu domowym. Wśród tych pierwszych znajduje się preparat Lash Parade. Olejowanie natomiast to sposób, który nadaje rzęsom blasku i zdrowego połysku. Poprawia się ich ogólna kondycja, pomaga również przeciwdziałać wypadaniu włosków.

Do codziennej diety zaleca się natomiast wprowadzenie pewnych produktów. Chodzi tutaj o orzechy różnego rodzaju i bakalie. Ich dobroczynny wpływ zawdzięcza się głównie zawartości witaminy B, która stymuluje porost włosów, w tym i rzęs. Przydatne mogą okazać się również okłady z zaparzonej zielonej herbaty. Nasączony wacik wystarczy położyć na powiekach na czas do 10 minut. Najlepiej wykonać tę czynność tuż przed snem.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *