Lash Parade

Gęste, zdrowe i długie rzęsy stanowią wizytówkę każdej kobiety. Nadają jej spojrzeniu uroku i pasują do każdej kreacji, jak chciałaby na siebie włożyć. Niestety naturalnie zdrowe rzęsy nie zdarzają się zbyt często. Kobiety najczęściej wspomagają się naturalnymi kosmetykami, które powodują, że ich rzęsy stają się długie i gęste. Odpowiedzią na piękne rzęsy jest serum Lash Parade, które nie tylko zagęszcza rzęsy, ale także je wydłuża.

Lash Parade jak działa?

Specjalistyczne serum Lash Parade w naturalny sposób regeneruje i pobudza cebulki włosków rzęs, stymulując ich wzrost. Należy pamiętać, że produkt nie tylko wydłuża rzęsy, ale także wpływa na porost nowych, co pozwala na uzyskanie efektu o wiele gęstszych i piękniejszych rzęs.

Lash Parade efekty

Regularne stosowanie serum Lash Parade, dzięki zawartej w niej kreatynie, wpływa na odbudowę uszkodzonych włosków. Preparat w sposób naturalny prowadzi do przyśpieszenia porostu nowych rzęs, jednocześnie czyniąc je dłuższymi i grubszymi, a co za tym idzie, poprawiając ich ogólną gęstość. Do najważniejszych efektów stosowania Lash Parade należą:
– wzmocnienie i naturalne odżywienie rzęs,
– zatrzymanie wypadania włosków,
– pobudzenie porostu nowych rzęs,
– wydłużenie i zwiększenie ich gęstości.

Skład formuły Lash Parade

Serum do rzęs Lash Parade to wyłącznie naturalny preparat, pozbawiony sztucznych barwników i substancji chemicznych, które mogą powodować skutki uboczne. Lash Parade składa się z:
– hydrolizat laurdimonium, który wpływa na poprawę wyglądu naszych rzęs i poprawia ich nabłyszczenie i nawilżenie,
– keratynę o wysokim stężeniu, która wzmacnia włosy i regeneruje uszkodzone rzęsy,
– kompleks tripeptide GHK wspomaga działanie kreatyny, za pomocą jej lepszego transportu w organizmie.

Innowacyjna formuła Lash Parade pozwala na odżywienie i wzmocnienie rzęs, już po pierwszych dwóch tygodniach regularnego stosowania.

Cechy produktu

Typ: Kosmetyk
Postać: Żel
Pojemność: 3 ml
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: RevitaPharma

Opinie i komentarze

„Od jakiegoś czasu moje rzęsy nie wyglądały zbytnio atrakcyjnie. Były długie i pojedyncze. Szukałam sposobu na ich zagęszczenie. Koleżanka powiedziała mi o Lash Parade, który od jakiegoś czasu stosowała. Już po paru dniach zauważyłam różnicę. Teraz moje rzęsy są długie i gęste, przez co moje spojrzenie jest bardziej zalotne. Tego oczekiwałam”. Magda, lat 28.

„Lash Parade jest super. Używam go regularnie od miesiąca i nie ma różnicy pomiędzy naturalnymi rzęsami a sztucznymi. W super cenie bardzo się opłaca. Dla mnie rewelacja”! Małgosia, lat 22.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *