Jak spalać tkankę tłuszczową?

Spalanie zalegającej tkanki tłuszczowej nierzadko jest problemem trudnym do pokonania. Jednak przeszkodą nie jest brak możliwości, a strach przed działaniem i czasami lenistwo. Innym razem jest to niechęć przed wyrzeczeniami i hektolitrami wylewanego potu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia wielu sposobów na przyspieszenie metabolizmu. Wystarczy zastosowanie się do większości z nich, by zauważyć różnicę w swoim wyglądzie. Jak spalać tkankę tłuszczową? Czy tylko środkiem Nutronate? Niestety nie. Mimo, że Nutronate ma w składzie same potrzebne składniki, nie wystarczy do osiągnięcia najlepszego efektu.

Konieczne jest przede wszystkim jedzenie śniadania. Najpóźniej godzinę po pobudce. To znak dla organizmu, że rozpoczął się kolejny dzień, podczas którego musi działać na pełnych obrotach. Oczywiście najlepsze będzie lekkie śniadanie, np. płatki z mlekiem lub jogurt z owocami.

Ważny jest również sposób podróżowania do pracy. Jeżeli dystans jest niewielki może warto zostawić samochód w garażu i wybrać się na własnych nogach? Dzięki temu wzrośnie tętno, oddech przyspieszy, a metabolizm zostanie pobudzony do pracy. Natomiast po dotarciu do pracy dobrze jest wybrać schody, zamiast windy. Tak niepozorny trening pobudzi organizm i nie tylko zacznie spalanie tłuszczu, ale i wpłynie ogólne samopoczucie. Przed rozpoczęciem pracy zaleca się również wypicie „małej czarnej”. Ma wpływ na przyspieszenie metabolizmu.

Na spalanie tkanki tłuszczowej działają również lekkostrawne, niedrogie dania. Lunch w pracy może przybrać formę kanapki z kurczakiem, indykiem lub niskotłuszczową szynką, koniecznie na pełnoziarnistym pieczywie.

Równie istotny w walce z niechcianym tłuszczem jest odpowiedniej długości sen. Ten najbardziej optymalny to 7-8 godzin. Niedobór snu powoduje spadek hormonu wzrostu, który jest odpowiedzialny za zachowanie równowagi pomiędzy tkanką tłuszczową, a mięśniową. Tę równowagę pomaga zachować również stosowanie kapsułek Nutronate.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *