Dla kogo jest krem przeciwzmarszczkowy?

Powszechnie uważa się, że kremy przeciwzmarszczkowe powinny stosować kobiety z widocznymi już zmarszczkami, ew. wcześniej, ale nie przed 30. Nie ma niestety nic bardziej mylnego. Skóra każdego z nas zbudowana jest w podobny sposób i pierwsze zmarszczki widać już koło 21/22 roku życia, mowa tutaj o kurzych łapkach czy zmarszczkach mimicznych.

Znacznie prościej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego tak bardzo jest profilaktyka. Nie musimy sięgać od razu po kremy 50+, ale takie dla 30latek będą już czymś odpowiednim. Wśród klientów dużym uznaniem cieszą się kremy Royal Ageless Day oraz Royal Ageless Night.

Jaki krem przeciwzmarszczkowy?

Jeśli zależy nam na zachowaniu odpowiedniej jędrności, kolorytu i młodzieńczego wyglądu naszej cery, powinniśmy zainwestować w dwa kremy, jeden na dzień drugi na noc. Skład kremów jest podobny, ale różnią się zawsze konsystencją, skoncentrowaniem właściwości odżywczych oraz czasem wchłaniania. Rano zwykle mamy mało czasu i te kremy są lekkie, odpowiednio nawilżające oraz szybko wchłaniające się. Krem przeciwzmarszczkowy na wieczór jest już gęściejszy, bardziej odżywczy i dłużej się wchłania. Przy zastosowaniu tych dwóch kremów oraz ich odpowiedniej aplikacji możemy same się odmłodzić albo zachować dłużej młodzieńczy wygląd skóry.

Stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych

Stosowanie kremu Royal Ageless Day czy Royal Ageless Night nie jest skomplikowane, ale aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, należy stosować się do zaleceń. Najpierw oczyszczamy dokładnie skórę twarzy, szyi id dekoltu z pomocą żelów czy olejków. Następnie nabieramy krem na nasze palce i go rozgrzewamy. Krem aplikujemy wklepując go w skórę od dekoltu w stronę twarzy. Nie rozcieramy ani nie wmasowujemy go gdyż nie zostanie on w pełni wchłonięty. Wklepywanie go od twarzy do dekoltu rozciągnie niepotrzebnie naszą skórę.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *