Audioxen

Czy wiesz, że problemy ze słuchem w pierwszej kolejności zauważają bliscy pacjenta aniżeli on sam? Jeśli w Twoim otoczeniu jest osoba, która boryka się z niedosłuchem, poleć jej Audioxen. A może ty sam cierpisz z powodu szumów usznych, piszczenia w uszach bądź dzwonienia? Aparat Audioxen skutecznie wyeliminuje tego rodzaju dyskomfort. Sprawdź już teraz.

Audioxen – jak działa?

Przez lata naukowcy starali się stworzyć idealny aparat, dzięki któremu w sposób nieinwazyjny mogłaby nastąpić poprawa słuchu. W końcu udało im się to i przedstawiają Audioxen. To innowacyjny aparat, w którym zastosowano najnowszej generacji technologię elektroniczną, która służy przetwarzaniu odgłosów.

Aparat Audioxen wystarczy założyć na ucho, by natychmiast:
– odczuć wyraźną poprawę słuchu,
– zniwelować szumy uszne,
– zauważyć lepszą pamięć i większą koncentrację uwagi.

Audioxen – efekty

Audioxen to aparat na ucho, który pomaga eliminować nie tylko niedosłuch, ale też dźwięki niepożądane, takie jak:
– piszczenie,
– dzwonienie,
– szumy uszne,
– brzęczenie.

Co ważne, efekty działania aparatu Audioxen odczuwalne są od razu po założeniu go na uchu. Dźwięki są wyraźniejsze, a odgłosy, które dawały spory dyskomfort, znikają.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, osoby, które cierpiały do tej pory na niedosłuch, nie muszą już poddawać się inwazyjnym operacjom. Ubytki słuchu u osób ze znacznymi problemami słuchowymi zostają zniwelowane. Pamiętajmy jednak, że najlepsze efekty Audioxen wykazuje wtedy, gdy jest stosowany regularnie.

Skład formuły Audioxen

Audioxen został stworzony z najlepszej jakości materiałów, które są nie tylko elastyczne, dzięki czemu sprzęt dopasowuje się do każdego ucha, ale też bezpieczne dla skóry pacjenta.

Audioxen to aparat najnowszej technologii, który posiada kilka programów odsłuchów. Jego obsługa jest przy tym niezwykle prosta i intuicyjna. Audioxen jest mały, w kolorze przypominającym skórę, a więc praktycznie niewidoczny na uchu. Najlepsza jakość i nowa generacja pozwala, by aparat działał bez żadnych zakłóceń, nawet przy silnym wietrze.

Cechy produktu Audioxen

Typ: Urządzenie
Postać: Aparat słuchowy
Ilość w opakowaniu: 1
Pochodzenie: Unia Europejska

Opinie i komentarze

Większość opinii na temat działania Audioxen to komentarze pozytywne. Aparat działa bez względu na wiek pacjenta, nawet u tych, u których zdiagnozowano znaczne ubytki słuchowe. Poznajmy zdanie tych, których Audioxen pomaga na co dzień.

Beata z Tczewa: „Wreszcie pozbyłam się szumów usznych, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Odkąd codziennie noszę Audioxen, nie cierpię już na bóle głowy, a mój słuch wyraźnie się poprawił. Komfort mojego życia znacznie wzrósł”.

Cezary z Poznania: „Moją bolączką był niedosłuch, który jeszcze nie kwalifikował się do operacji, ale jednak utrudniał życie. Zdecydowałem się na Audioxen i wszystko wróciło do normy. Zauważyłem, że pracuję z lepszymi efektami, potrafię bardziej się skoncentrować na wykonywanym zadaniu. Nie mam też problemów z rozpoznawaniem różnych, nawet cichych dźwięków”.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *